projekty   studio   oferta   kontakt   en

Home
staging


Jak podnieść atrakcyjność mieszkania na rynku nieruchomości? Podkreślić mocne strony wnętrza oraz zainwestować w detale. 

Mieszkania w kamienicach często posiadają niepowtarzalny klimat – stare parkiety, piec kaflowy – w odpowiednim otoczeniu pasują także do nowoczesnych wnętrz. Naszym zadaniem była aranżacja wnętrz pustego mieszkania  – istniejące szare ściany i piękna sosnowa podłoga ułatwiły to zadanie i nadały kierunek naszej pracy. Wnętrza mieszkania zostały wyposażone w białe i biało – czarne meble z elementami drewna, ściana w sypialni została ozdobiona minimalistycznymi żółtymi pasami. Pozostałe żółte i białe akcenty ożywiły delikatną szarość ścian. W kuchni brakowało przede wszystkim miejsca do jedzenia i sprzętów agd. Wykorzystaliśmy parapet przy oknie - dzięki rozkładanemu małemu stolikowi można zjeść szybkie śniadanie i cieszyć się dużą ilością światła. Autentyczny piec kaflowy wyróżnia mieszkanie na tle konkurencji. Szarości przełamane ciepłymi kolorami tworzą przytulne, współczesne wnętrze. 

inwestor: prywatny autor: Anna Kołodzińska, Marta Niedbalec projekt: 2013 realizacja: 2013 powierzchnia: 45m2 lokalizacja: Wrocław fot. Marta NiedbalecStrzałem w dziesiątkę okazały się lustro w łazience w ozdobnej ramie, półka ze sklejki oraz szafka lakierowana.


Wąski przedpokój musiał pomieścić podstawowe funkcje – wieszak na ubrania, szafki na obuwie. W otwartej wnęce na licznik gazowy, celowo przemalowanej na biało, można odstawić drobne przedmioty. Klimat od wejścia podkreślają stare fotele kinowe kupione na aukcji internetowej.

Fragment ściany w narożniku w salonie, w tle za narożną sofą, został pomalowany szarą farbą pozostawioną przez poprzedniego właściciela.oglądaj dalej

︎


  
projektowanie wnętrz Wrocław, projekty wnętrz Wrocław, architekt Wrocław © 2016 Marmur Studio Anna Smardz