projekty   studio   oferta   kontakt   en

Home
staging


Jak podnieść atrakcyjność mieszkania na rynku nieruchomości? Podkreślić mocne strony wnętrza oraz zainwestować w detale. 

Mieszkania w kamienicach często posiadają niepowtarzalny klimat – stare parkiety, piec kaflowy – w odpowiednim otoczeniu pasują także do nowoczesnych wnętrz. Naszym zadaniem była aranżacja wnętrz pustego mieszkania  – istniejące szare ściany i piękna sosnowa podłoga ułatwiły to zadanie i nadały kierunek naszej pracy. Wnętrza mieszkania zostały wyposażone w białe i biało – czarne meble z elementami drewna, ściana w sypialni została ozdobiona minimalistycznymi żółtymi pasami. Pozostałe żółte i białe akcenty ożywiły delikatną szarość ścian. W kuchni brakowało przede wszystkim miejsca do jedzenia i sprzętów agd. Wykorzystaliśmy parapet przy oknie - dzięki rozkładanemu małemu stolikowi można zjeść szybkie śniadanie i cieszyć się dużą ilością światła. Fragment ściany w narożniku w salonie, w tle za narożną sofą, został pomalowany szarą farbą pozostawioną przez poprzedniego właściciela. Strzałem w dziesiątkę okazały się lustro w łazience w ozdobnej ramie, półka ze sklejki oraz szafka lakierowana. Wąski przedpokój musiał pomieścić podstawowe funkcje – wieszak na ubrania, szafki na obuwie. W otwartej wnęce na licznik gazowy, celowo przemalowanej na biało, można odstawić drobne przedmioty. Klimat od wejścia podkreślają stare fotele kinowe kupione na aukcji internetowej. Autentyczny piec kaflowy wyróżnia mieszkanie na tle konkurencji. Szarości przełamane ciepłymi kolorami tworzą przytulne, współczesne wnętrze. 

inwestor: prywatny autor: Anna Kołodzińska, Marta Niedbalec projekt: 2013 realizacja: 2013 powierzchnia: 45m2 lokalizacja: Wrocław fot. Marta Niedbalec


oglądaj dalej

︎


  
projektowanie wnętrz Wrocław, projekty wnętrz Wrocław, architekt Wrocław © 2016 Marmur Studio Anna Smardz