projekty   studio   oferta   kontakt   en
Modern vintage


Miodowy parkiet był pierwszym wnętrzarskim wyborem inwestorów - dzięki swojej wyrazistości ukierunkował dalsze prace nad projektem i ułatwił strategiczne decyzje. Największym wyzwaniem było wyposażenie niedużej przestrzeni mocnymi meblami w stylu industrial i vintage. 


Zaraz po parkiecie wybraliśmy z inwestorami szare drzwi i ozdobne listwy podłogowe. W domu jest sporo czarnych akcentów, różnego typu drewna oraz wzorzystych płytek. Wiele z konkretnych rozwiązań to życzenia inwestorów, które chcieli spełnić w swoim wymarzonym domu. Jednym z moich zadań była pomoc w stylistycznym uporządkowaniu upodobań. Aranżacja kuchni zajęła nam sporo czasu, ponieważ nie ma na nią za wiele przestrzeni, a, co normalne, jest dużo wymagań. Stalowa konstrukcja pod drewnianym blatem dodała wyspie odważnego wyglądu, a drewo przytulności. Meble mają czarne drewniane fronty, a najważniejszy element stanowią robione na zamówienie turkusowe heksagonalne płytki szkliwione. W salonie także znajdziemy meble robione na zamówienie, np. stalowy regał na książki, szafka rtv i stolik kawowy. Pod schodami znajdują się spiżarka i garderoba. Sypialnia na poddaszu jest najbardziej łagodna w wyrazie, za drzwiami przesuwnymi w stylu loft znajduje się garderoba. Łazience i pralni nadaliśmy odrobinę egzotycznego uroku. Pralnia, urządzona w stylu urban jungle, ma liściastą tapetę na suficie, która idealnie pasuje do czarno-białych płytek i drewna. Główna łazienka mieści wolnostojącą wannę i czarną kabinę prysznicową; czarna mozaika, orzechowy fornir i lazurowy błękit płytek podkreślają styl boho.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2020 realizacja: 2020 powierzchnia: 80m2 lokalizacja: Środa Śląska zdjęcia: Maciej Lulko

oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024