projekty   studio   oferta   kontakt   en

Szlachetny materiał,
dobry projekt.


Zajmuję się projektowaniem wnętrz i jestem z Wrocławia. W pracy architekta wnętrz pomaga mi doświadczenie architektoniczne. Tworzę projekty wnętrz, które są osobiste, bo w centrum mojej uwagi jest konkretny człowiek. Zapraszam!

Anna Smardz

architekt wnętrzŻegnajcie
obawy


Decyzje potrafią przytłoczyć i mogą mieć różne konsekwencje. Moim celem jest, aby klienci z ciekawością patrzyli na efekty. Współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Anna Smardz jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Rok studiów spędziła na Ecole d'Architecture de Nancy, studiując filozofię, film i teorię architektury. Po skończeniu studiów w 2008r przez wiele lat pracowała jako architekt w dużej wrocławskiej pracowni. Rozwijała umiejętność pracy w zespole, dbałość o detal i szacunek dla budynków historycznych. Odbyła praktyki w biurze projektowym w Kopenhadze, co zaowocowało zamiłowaniem do prostoty i miłość trwa do dziś. W 2016r otworzyła autorską pracownię projektowania wnętrz Marmur Studio, aby skupić się na pracy z bezpośrednim odbiorcą jej pomysłów. Misją pracowni jest zrozumieć cele i oczekiwania klientów, aby zagwarantować najlepszą jakość korzystania z przestrzeni. Wówczas przyjęte rozwiązania okazują się naturalną odpowiedzią na indywidualne potrzeby.Witaj
prostoto


Styl daje poczucie przynależności i tożsamości, które gwarantują dobre samopoczucie. Dążę do równowagi między funkcją a pięknem.
Nie tylko ja


Projekty wnętrz powstają przy współpracy z zaufanymi dostawcami i wykonawcami. Przy większych zleceniach działamy w zespole. Forma pracowni pozwala mi na pracę przy ciekawych projektach z doświadczonymi architektami i projektantami:
  • praca w zespole prowadzonym przez Piotra Wilka, z Piotrem Krynickim i Michałem Wrońskim, nad projektem koncepcyjnym, budowlanym i wykonawczym inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu Drukarska 56 dla Okre Development
  • praca w zespole z Piotrem Krynickim i Iwoną Iskrą nad adaptacją willi pod Wrocławiem na biurowiec dla firmy logistycznej Trans.eu (projekt architektoniczny i projekt wnętrz)Linki do artykułów:
Przebudowa domu na biurowiec na portalu Property Design
Mieszkanie na wynajem na portalu PLN Design
Mieszkanie na wynajem na portalu Whitemad Magazine
Dom w Wałbrzychu na portalu Label Magazine
Dom w Wałbrzychu na portalu PLN Design 
Dom w naturalnych kolorach na portalu Internity Home
Dom w naturalnych kolorach na portalu PLN Design
Dom w naturalnych kolorach na portalu Elle Decoration
Mieszkanie ‘drewno i kolor’ na portalu Elle Decoration
Białe mieszkanie w kamienicy na portalu Elle Decoration


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024