projekty   studio   oferta   kontakt   en
Aranżacja biura we Wrocławiu


Projekt biura dla firmy Trans.eu, zajmującej się logistyką przewozu towaru - trzy tygodnie na projekt, następne osiem na realizację.

Motywem występującym w całym biurze jest hasło przewodnie Feel Free, występujące w formie dowcipnych lub inspirujących grafik.


Firma otworzyła swój oddział w centrum Wrocławia, w przestrzeniach z pięknym widokiem na panoramę miasta. Podział na pomieszczenia został  narzucony z góry. Projektowany lokal biurowy nie jest główną siedzibą firmy, rozwiązania miały być przede wszystkim przyjazne i dostosowane do wymagań pracowników. Część mebli pochodzi z poprzedniego biura firmy. Naszym zadaniem była aranżacja i wyposażenie wszystkich pomieszczeń, z naciskiem na kreatywne rozwiązania, stworzenie przestrzeni stymulującej o jasnym przekazie.
Przestrzeń odpoczynku pracowników ma gwarantować dużą różnorodność spędzenia czasu i możliwość spotkań. Przestrzeń ma być ‘fun’, zgodnie ze współczesnymi trendami, jednak ponieważ firma jest polska, stawiamy na polskie skojarzenia i sentymenty - wszystko z przymróżeniem oka. 

inwestor: Logintrans Sp. z O.O. autor: Anna Smardz, Marta Niedbalec projekt: 2015 realizacja: 2015 powierzchnia: 900m2 lokalizacja: Wrocław projekt i wykonanie elementów graficznych: kolektyf.com fot. Marta NiedbalecZobacz inną aranżację biura pod Wrocławiem!
Strefa wejściowa - sekretriat - to granatowy “monoblok”. 

Kluczowe miejsce w części socjalnej to korporacyjny ‘coffee corner’ - tutaj w formie klasycznego polskiego kredensu z ekspresem. Nazwa Trans Cafe nawiązuje do sposobu nazewnictwa zespołów pracowników w firmie, co potęguje znaczenie pomieszczenia w całym biurze.


Pomieszczenia pracy kreatywnej są podporządkowane technice sześciu kapeluszy Edwarda de Bono (Six Thinking Hats), przydatnej przy pracy nad produktem innowacyjnym.Zobacz inną aranżację biura pod Wrocławiem!

oglądaj dalej

︎


  
projektowanie wnętrz Wrocław, projekty wnętrz Wrocław, architekt Wrocław © 2016 Marmur Studio Anna Smardz