projekty   studio   oferta   kontakt   en
Aranżacja wnętrz z elementami stylu japandi


W domu w Środzie Śląskiej dominują beże i brązy. Drewniane meble w różnych stylach łączy naturalna ciepła paleta barw, ciekawa forma i dobra jakość. Dekorację wnętrz stanowią pamiątki i dodatki tworząc nowoczesną i stylową aranżację w kolorach ziemi - osobistą oazę spokoju.


Zachowaliśmy układ pomieszczeń, schody i drzwi. W domu znajdziemy różne odcienie i gatunki drewna, naturalne i ciepłe kolory i materiały oraz sporo czarnych akcentów. Stolik kawowy z marmurowym blatem, industrialny regał i komoda Ikea zostały przeniesione ze starego mieszkania inwestorów. W jadalni, z której jest wyjście na taras, znajdziemy stylowe krzesła z plecionką wiedeńską i dębowy stół w stylu loft. Istniejące dębowe drzwi do spiżarni nabrały charakteru dzięki nowej czarnej klamce. Główny akcent łazienki na parterze stanowi ściana z okrągłym lustrem wykończona czarnymi płytkami – cegiełkami i podłoga z płytek lastryko. Mała betonowa łazienka na poddaszu została wykończona mikrocementem, łącznie ze skosami. Udało się w niej zmieścić wolnostojącą wannę z baterią stojącą. W aranżacji sypialni na szafkach nocnych również wykorzystano motyw plecionki wiedeńskiej.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2021 realizacja: 2021-2022 powierzchnia: 110m2 lokalizacja: Środa Śląska zdjęcia: Maciej Lulko

Istniejące dębowe drzwi do spiżarni nabrały charakteru dzięki nowej czarnej klamce.


Zachowano układ pomieszczeń, istniejące schody na poddasze i drzwi wewnętrzne.


Główny akcent łazienki na parterze stanowi ściana z okrągłym lustrem wykończona czarnymi płytkami – cegiełkami. 

Mała betonowa łazienka na poddaszu została wykończona mikrocementem, łącznie ze skosami.

oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024