projekty   studio   oferta   kontakt   en
Aranżacja mieszkania w kamienicy 


W tym mieszkaniu każdy czuje się jak w domu. Inwestorzy to zwolennicy współczesnej prostoty, jednocześnie pełni szacunku i uznania dla staroci z duszą. Ściany, drzwi, okna, nowe zabudowy meblowe i oprawy stanowią tło dla oryginalnego wyposażenia, tło w tym samym białym kolorze - RAL9016.

Drzwi, podobnie jak polskie meble w stylu art deco, zostały przywiezione ze Śląska, ze starego mieszkania dziadków właścicieli. Meble zostały odnowione hobbystycznie kilkanaście lat temu i nie są w idealnym stanie. Układ pomieszczeń został zachowany, zachowano także istniejący parkiet. Zaraz przy wejściu znajduje się mała garderoba, zamknięta dla niepoznaki tradycyjnymi drzwiami. Główną ozdobą sypialni są stare szafy wyeksponowane na tle jaskrawej ściany. Łazienka jest bardzo mała, jedynie dzięki składanym drzwiom prysznicowym udało się zmieścić wszystkie sprzęty, łącznie z pralką. Budżet nie zakładał remontu kuchni, a oszczędne odświeżenie: stół z garażu rodziców, krzesła z aukcji internetowej, najtańsza kuchnia Ikea, oraz sprzęt agd z wyprzedaży, bądź z drugiej ręki. W salonie można posłuchać dobrej muzyki, a panująca dookoła biel uspokaja i pozwala odpocząć.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz projekt: 2018 realizacja: 2018 powierzchnia: 55m2 lokalizacja: Wrocław zdjęcia: Maciej Lulko
Drzwi, podobnie jak polskie meble w stylu art deco, zostały przywiezione ze Śląska, ze starego mieszkania dziadków właścicieli.

Główną ozdobą sypialni są stare szafy wyeksponowane na tle jaskrawej ściany.
Łazienka jest bardzo mała, jedynie dzięki składanym drzwiom prysznicowym udało się zmieścić wszystkie sprzęty, łącznie z pralką.Budżet nie zakładał remontu kuchni, a oszczędne odświeżenie: stół z garażu rodziców, krzesła z aukcji internetowej, najtańsza kuchnia Ikea, oraz sprzęt agd z wyprzedaży, bądź z drugiej ręki.

oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024