projekty   studio   oferta   kontakt   en

Minimalistyczne mieszkanie we Wrocławiu


Bardzo często, żeby jak najszybciej się wprowadzić, kupujemy gotowe meble i zapominamy o remoncie. Lata mijają, rażą spontaniczne wybory i zaczyna brakować nam miejsca. Tak było u pani Kasi, która zgłosiła się do mnie po projekt. Odświeżyłyśmy mieszkanie i dobrałyśmy dekoracje. 


Pani Kasia dużo podróżuje i jej dom, oprócz kojącej wizualnej spójności, miał też zyskać atmosferę spokoju i porządku. Mieszkanie zostało urządzone minimalistycznie ale jednocześnie widać, że niczego nie brakuje. Kuchnia i podłogi pozostały bez zmian, w łazience wymieniłyśmy baterie i dobrałyśmy dodatki. Skupiłam się na nowej aranżacji salonu, sypialni i przedpokoju. Wymieniłyśmy drzwi na wykończone dębowym fornirem. Detal ma znaczenie – wymieniłyśmy gniazdka i łączniki. Pierwszym problemem do pokonania był zbyt otwarty na salon przedpokój – zyskał szklaną ściankę. W salonie należało dodać miejsce do przechowywania i do pracy. Sypialnia została wykończona w beżach, brązach i szarościach. Pojemna szafa narożna płynnie przechodzi w szafkę nocną. Ponieważ inwestorka dużo podróżuje nie ma tu roślin doniczkowych. Obrany styl pozwala się wyciszyć i zrelaksować – po to w końcu mamy dom.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2022 realizacja: 2023 powierzchnia: 55m2 lokalizacja: Wrocław zdjęcia: Zasoby Studio


Mieszkanie zostało urządzone minimalistycznie ale jednocześnie widać, że niczego nie brakuje.

Sypialnia została wykończona w beżach, brązach i szarościach.


Obrany styl pozwala się wyciszyć i zrelaksować – po to w końcu mamy dom.


oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024