projekty   studio   oferta   kontakt   en
Aranżacja łazienki we Wrocławiu


Przemyślana aranżacja, dobrze dobrane kolory i naturalne materiały decydują o odbiorze przestrzeni zgodnym z intencją projektu – ta łazienka na poddaszu to prawdziwy nowoczesny salon łazienkowy w duchu ciepłego minimalizmu.


Łazienka z oknem to połowa sukcesu, łazienka na poddaszu to wyzwanie. Projektowana łazienka ma prawie 12m2 powierzchni, ale nad połową pomieszczenia jest skos. Pomieszczenie podzieliliśmy na dwie części lekką ścianką, za którą umieściliśmy otwarty prysznic walk-in z odpływem liniowym. Dzięki temu uzyskaliśmy przytulny i klimatyczny prysznic z wpadającym delikatnym światłem. Przed ścianką powstało idealne miejsce na dobrze wyeksponowaną wolnostojącą wannę. Przy okazji remontu poddasza w Domu na Oporowie odsłonięta została więźba dachowa. Drewno dodaje łazience przytulności i stanowi minimalistyczną dekorację. Łazienka została wykończona szarymi płytkami z interesującym rysem kamienia. Całość dopełniają czarne baterie i lampy, które dobrze komponują się z szarością i drewnem.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2019 realizacja: 2019 powierzchnia: 12m2 lokalizacja: Wrocław zdjęcia: Maciej LulkoObejrzyj resztę projektu wnętrz Domu na Oporowie.Kliknij tutaj, by obejrzeć zdjęcia reszty projektu wnętrz domu na Oporowie we Wrocławiu.oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024