projekty   studio   oferta   kontakt   en
Ogrody Hallera


Styl w mieszkaniu można scharakteryzować dwoma słowami: drewno i kolor. Podłogi w całym mieszkaniu wykończono klasycznym dębowym parkietem, z którym dobrze kontrastują antracytowe drzwi oraz pomieszczenia w różnych kolorach: zielony przedpokój, soczysta kuchnia, szara sypialnia, oraz łazienki: ciepła i chłodna.

W mieszkaniu od razu widać zamiłowanie właścicieli do gotowania. Kuchnia z wyspą to najważniejsze pomieszczenie, w którego aranżację wszystkie strony włożyły najwięcej serca. Kuchnia jest kolorowa, inspirowana stylem włoskim, z kamiennym blatem i oryginalnymi zielonymi płytkami szkliwionymi. Wysoka zabudowa kuchni w kolorze ściany skrywa sprytną spiżarkę. W przedpokoju wydzielono małą garderobę na kurtki, buty i torby podróżne, która jest niewidoczna dzięki drzwiom z ukrytą ościeżnicą. Częścią szarej sypialni jest otwarta garderoba, wydzielona ażurową ścianą z belek z litego drewna, dzięki czemu zyskuje odrobinę dziennego światła. W jadalniani znajdziemy duży drewniany stół i witryny na szkło. Do sypialni przylega łazienka z prysznicem walk-in z wolnostojącą wanną. Druga łazienka w mieszkaniu, przy salonie, została utrzymana w ciepłych beżach i brązach. Wnętrze mieszkania ma przytulny i nowoczesny charakter.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2017 realizacja: 2018 powierzchnia: 90m2 lokalizacja: Wrocław zdjęcia: Maciej Lulko
użyj bocznych strzałek
︎


Kuchnia jest kolorowa, inspirowana stylem włoskim, z kamiennym blatem i oryginalnymi zielonymi płytkami szkliwionymi.W jadalniani znajdziemy duży drewniany stół i witryny na szkło.Częścią szarej sypialni jest otwarta garderoba, wydzielona ażurową ścianą z belek z litego drewna, dzięki czemu zyskuje odrobinę dziennego światła.


oglądaj dalej

︎


  
projektowanie wnętrz Wrocław, projekty wnętrz Wrocław, architekt Wrocław © 2024 Marmur Studio Anna Smardz