projekty   studio   oferta   kontakt   en

Aranżacja mieszkania na wynajem


Wrocław ma prężnie działający rynek najmu nieruchomości, ale zapotrzebowanie nie dotyczy tylko metropolii. Kobierzyce to nieduża miejscowość z bardzo dobrym dojazdem. Mieszkanie na wynajem urządziliśmy w jasnych kolorach, przytulnie i elegancko; zostało wynajęte w 4 dni.


Przyjęliśmy nowoczesny styl soft minimal, czyli przytulny minimalizm - proste rozwiązania i ciekawe detale. Mieszkanie od wejścia urzeka miękkim i ciepłym światłem. Zdecydowaliśmy z Inwestorami podkreślić ten zastany urok i zachować przytulność mieszkania na poddaszu. Budżet na mieszkanie był niewielki. Mimo, że wyposażenie pochodzi z marketów, całość tworzy spójny charakter. Pierwszymi (i najważniejszymi) meblami kupionymi do mieszkania były niemieckie krzesła z lat 60 Mignon Mobel, znalezione na aukcji internetowej. To dwupokojowe mieszkanie ma tylko 30m2 (po podłodze 40m2) i nie należy do ustawnych. Podnieśliśmy komfort dodając miejsca do przechowywania. W sypialni we wnęce wydzieliliśmy garderobę, na wejściu do mieszkania dodaliśmy szafę. Dobrze dobrany styl zagwarantował atrakcyjność estetyczną i wyróżnienie na rynku, oraz zminimalizował czas poszukiwań najemcy.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2022 realizacja: 2023 powierzchnia: 30m2 lokalizacja: Kobierzyce zdjęcia: Zasoby Studio
Mieszkanie od wejścia urzeka miękkim i ciepłym światłem. Zdecydowaliśmy z Inwestorami podkreślić ten zastany urok i zachować przytulność mieszkania na poddaszu.
Pierwszymi meblami kupionymi do mieszkania były niemieckie krzesła z lat 60 Mignon Mobel, znalezione na aukcji internetowej.Mimo, że wyposażenie pochodzi z marketów budowlanych i meblowych, całość tworzy spójny i unikatowy charakter.
oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024