projekty   studio   oferta   kontakt   en

Aranżacja wnętrz
w Wałbrzychu


Nowocześnie i przytulnie – to nie jest łatwe zadanie. Dom z dużymi oknami to marzenie każdego, ale otwarte przestrzenie wymagają dobrego pomysłu i konsekwentnej jego realizacji. Nowoczesna aranżacja domu w Wałbrzychu została przełamana stylem boho.


Projektowanie wnętrz domu w Wałbrzychu rozpoczęliśmy na etapie stanu surowego. Dom został dostosowany do rodziny 2+3. Salon z kuchnią wykończyliśmy płytkami wielkoformatowymi (ogrzewanie podłogowe), a sypialnie deskami drewnianymi. Rys kamienia stanowi tło dla drewnianych mebli i współgra z dębowymi drzwiami i listwami podłogowymi. Największe wrażenie robi pustka nad salonem i widok na skos wykończony sklejką. Okna dachowe dają światło na kwiaty w salonie w nowoczesnych donicach podwieszonych nad zieloną sofą. Po drugiej stronie znajduje się nowoczesna kuchnia z wyspą: granatowa kuchnia ze złotymi uchwytami i marmurowym blatem oraz obok drewniany stół. Drzwi na końcu jadalni wydzielają wewnętrzny korytarz do pokoi dzieci, łazienki i granatowej sypialni. Rodzinna łazienka połączona jest z pralnią, z której prowadzi wyjście na ogród.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2018, 2020 realizacja: 2018-2022 powierzchnia: 160m2 lokalizacja: Wałbrzych zdjęcia: Maciej Lulko
Największe wrażenie robi pustka nad salonem i widok na skos wykończony sklejką. Okna dachowe dają światło na kwiaty w salonie w nowoczesnych donicach podwieszonych nad zieloną sofą.

Po drugiej stronie części dziennej znajduje się granatowa kuchnia ze złotymi uchwytami, duża rodzinna wyspa z marmurowym blatem oraz nowoczesny drewniany stół.Podwójne dębowe drzwi na końcu jadalni wydzielają wewnętrzny korytarz, który prowadzi do kolorowych pokoi dzieci, dużej łazienki i narożnej granatowej sypialni.


Rodzinna łazienka, wykończona zielonymi płytkami - cegiełkami, połączona jest z pralnią, z której prowadzi wyjście na ogród.
oglądaj dalej

︎


Architekt Wnętrz Wrocław
Anna Smardz MARMUR STUDIO
- projektowanie wnętrz © 2024