projekty   studio   oferta   kontakt   en

Aranżacja wnętrz
w Wałbrzychu


Nowocześnie i przytulnie – nie jest to łatwe zadanie. Dom z dużymi oknami i z widokiem na zieleń to marzenie każdego, ale otwarte przestrzenie wymagają dobrego pomysłu i przede wszystkim konsekwentnej jego realizacji. Nowoczesna aranżacja domu w Wałbrzychu jest dowodem, że w przeszklonym, otwartym wnętrzu może zapanować niepowtarzalny klimat.


Projektowanie wnętrz domu w Wałbrzychu rozpoczęliśmy już na etapie budowy stanu surowego. Dom został dostosowany do rodziny 2+3 i urządzony w stylu nowoczesnym z elementami stylu boho. Na starcie zmierzyliśmy się z popularnym dylematem – jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe? Wybraliśmy prosty podział: płytki w salonie i podłoga drewniana w pokojach. Cała część dzienna została wykończona szarymi płytami wielkoformatowymi, rys kamienia stanowi dobre tło dla drewnianych mebli i współgra z dębowymi drzwiami i listwami podłogowymi oraz ciepłym beżem ścian. Największe wrażenie robi pustka nad salonem i widok na skos wykończony sklejką. Okna dachowe dają światło na kwiaty w salonie w nowoczesnych donicach podwieszonych nad zieloną sofą. Na ścianie z telewizorem znajduje się postument rtv wykończony spiekiem kwarcowym. Z postumentu prowadzić będą schody na antresolę, zrealizowane gdy dzieci podrosną. Po drugiej stronie przeszklonej na przestrzał części dziennej znajduje się granatowa kuchnia ze złotymi uchwytami, duża rodzinna wyspa z marmurowym blatem oraz nowoczesny drewniany stół. Podwójne dębowe drzwi na końcu jadalni wydzielają wewnętrzny korytarz, który prowadzi do kolorowych pokoi dzieci i narożnej granatowej sypialni. Dębowa podłoga sypialni dobrze współgra z zasłonami w kolorze pudrowego różu, a aksamit dodaje przytulności. Do sypialni z garderobą przylega duża rodzinna łazienka wykończona zielonymi płytkami - cegiełkami. Łazienka jest nowoczesna i wygodna. Połączona jest z pralnią, z której prowadzi wyjście na ogród.

inwestor: prywatny autor: Anna Smardz Marmur Studio projekt: 2018, 2020 realizacja: 2018-2022 zakres prac: kompleksowy projekt wnętrz z nadzorem autorskim powierzchnia: 160m2 lokalizacja: Wałbrzych zdjęcia: Maciej Lulko


oglądaj dalej

︎


  
projektowanie wnętrz Wrocław, projekty wnętrz Wrocław, architekt Wrocław © 2016 Marmur Studio Anna Smardz